fbpx

Sanal müzik ve dans programı, öğrencilerin kendi evlerinin rahatlığında egzersiz yapmalarına olanak tanır. Sınıflar, bir video konferans uygulaması ile öğretilir ve herhangi bir destekleyici cihazla (bilgisayar, tablet, telefon vb.) erişilebilir. Yüksek eğitimli eğitmenlerimiz çevrimiçi öğretimde kapsamlı deneyime sahiptir ve öğrencilerimiz geleneksel bir stüdyo içi dans ve müzik dersinde yapacakları dikkat, geri bildirim ve düzeltmeleri alacaklardır. İdari personelimiz, ailelerimizin ihtiyaç duyabileceği her türlü teknik desteği sağlamak için sanal ders saatleri boyunca nöbetçi olacaktır. Sanal öğrenimi programımıza dahil etmekten heyecan duyuyoruz ve bu ortamda da sizlerle buluşmayı dört gözle bekliyoruz!

Online Kursları Hangi Programlar İle Yapılıyor?

Panorama Sanat Akademisi olarak, online derslerimizde Zoom programını kullanmaktayız. Online derse katılmanız için ücretsiz olarak Zoom programını indirmiş olmanız ve aktif bir Zoom hesabınızın olması yeterlidir. Ders saatinde sanat merkezimiz tarafından sizlere gönderilen bağlantı linki sayesinde bir tıkla derslere katılabilirsiniz. Kamera ve mikrofon açık olarak yapılan derslerde eğitmen-öğrenci iletişimi de kesintisiz olarak devam etmektedir.

Zoom programını aktif olarak kullanamadığınız takdirde ise WhatsApp, Skype, Google Meet gibi alternatif programlarla derslerimize devam edebilmekteyiz. Öğrencinin en rahat şekilde derse katılım sağlayacağı platform üzerinden derslerimizin bağlantı noktalarını esnek olarak düzenlemekteyiz.  

Panorama Sanat Akademisi’nde Online Eğitim Programları Hangileridir? 

Online Derslerimize katılmak veya ön bilgi edinmek için bizimle 0552 733 1767 veya 0850 305 9767 numaralı hatlarımızdan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurabilirsiniz.

05527331767