fbpx

Trompet Kursu Eğitimi Hakkında

Trompet Kursu Eğitimi : Yüksek sesli, heyecan verici, eğlenceli ve aynı zamanda nazik bir enstrüman olan trompet, farklı türlerde çalınabilen çok yönlü bir enstrümandır. Cesur ve eğlenceli bir kişiliğiniz varsa, trompet sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Trompet ailesinin her üyesiyle tanışabileceğiniz bir ortam arıyorsanız en doğru adres Panorama Sanat Akademisi olacaktır.

Panorama Sanat ailesi olarak sizlere trompet çalmanın farklı tarzlarını ve temel tekniklerini öğretelim. Esas olarak çocuklar, gençler ve yetişkinler için tasarlanmış olan trompet kursumuza katılabilir ve özenle hazırlamış olduğumuz müfredatımız aracılığıyla trompetle ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz.

Nitelikli öğretmenlerimiz, daha önce müzik geçmişi olmayan bir acemi olsanız bile, farklı müzik türlerinden oluşan geniş repertuarımızla müzikal bir yolculukta size en iyi ve doğru şekilde rehberlik edecektir. 

Panorama Sanat Akademisi’nde sizin için daha fazla kişisel ilgi sağlayabilmek adına derslerimiz bireysel olarak yürütülmektedir. Bugün sizde ailemize katılarak trompet ve arkadaşlarıyla heyecan verici bir müzikal yolculuğunuza başlayabilirsiniz!

Trompet Kursu Eğitimi

Trompet Kursu Eğitimi

Kurs içeriği
  • Temel müzik kuralları ve müzik terimleri
  • Uygun teknikler ve duruş
  • Enstrüman bakımı
  • Teknik geliştirme için aşamalı egzersizler
  • Dil kullanma, doğru nefes alma ve çeşitli artikülasyonlar üzerine eğitim
  • Klasik dönemden modern döneme uzanan eserlerin icrası

Panorama Sanat Akademisi olarak vermiş olduğumuz trompet dersleri her ders sonunda dezenfekte edilmiş ve havalandırılmış geniş sınıflarımızda özel olarak bire-bir eğitim modeli ile sürdürülmektedir.

Arzu eden öğrenciler ve veliler için Panorama Sanat Akademisi olarak trompet derslerimize online (zoom-skype-google meet) devam etme imkanı sunuyoruz. Online trompet dersleri hakkında bilgi almak için online dersler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Trompet derslerimiz haftada 1 gün ve 1 saat ve ayda toplam 4 saat olacak şekilde devam etmektedir.

Trompet derslerimiz hakkında bilgi edinmek, hijyenik sınıflarımızı görmek, online dersleri tecrübe etmek ve ücretsiz deneme derslerimize randevu almak için hemen 0850 305 9767 ve 0552 733 1767 telefon numaralarımızdan Panorama Sanat Akademisi öğrenci işleri ile irtibata geçebilir ya da deneme dersi formunu doldurabilirsiniz.

En kısa sürede sizleri yanımızda görmekten memnuniyet duyacağız. Sanat dolu günler diliyoruz ?

NEDEN BİZ?

Hem yeni başlayanlara temel bilgiler sağlamada hem de en ileri düzeydeki öğrencilere eğitim verme konusunda uzmanlaşmış usta öğretmenlerle çalışıyoruz.

Hedefimiz, her yaş için kişisel müzikal gelişimini sağlamak ve aynı zamanda kişinin hayatını müzik ve dans ile zenginleştirmek, ömür boyu sürecek müzik keyfi için gerekli müzikal mükemmellik ve becerilere ulaştırmaktır.

Müzik için bir sevgi ve takdir geliştirme özgürlüğüne sahip, eğlenceli, samimi ve yaratıcı bir ortamda müzik öğretme konusunda uzmanız. Her yaştan öğrenciyi bu serüvende bizimle olmaya davet ediyoruz.

Müzik ve dans konusunda yeni başlayan küçük bir çocuğunuz olması veya ilkokulda aldığınız piyano derslerini tekrar etmek isteyen bir büyükanne olmanız farketmez… Eğitmenlerimiz sizin ihtiyaçlarınıza uyacak benzersiz bir program oluşturmaya hazırdır.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvuru Formu