fbpx

Hakkımızda

panorama sanat

Hakkımızda : Faaliyetlerini Ankara’da sürdüren PANORAMA SANAT AKADEMİSİ bünyesinde; Bale Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu , Bateri Kursu, Flüt Kursu, Şan Kursu, Popüler Şan Kursu , Klasik Şan Kursu , Akustik Gitar Kursu, Elektro Gitar Kursu, Klasik Gitar Kursu, Bas Gitar Kursu, Klarnet Kursu, Saksafon Kursu, Trompet Kursu, Türk Müziği Enstrümanları, Drama Kursu ve Resim Kursu branşlarında eğitim vermekteyiz. Ayrıca Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu, Bando Okullarına Hazırlık Kursu ve Konservatuvar Sınavlarına Hazırlık Kursu programları da yürütmekteyiz. Her branşta alanında uzman eğitmen kadromuzla özel konservatuvar sisteminde eğitim-öğretim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bağlı olduğumuz T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI tarafından düzenli olarak denetimlere tabi tutulmakta olan kurumumuz, eğitimlerini vermiş olduğumuz branşlarda MEB sertifikası vermeye yetkilidir. Düzenli olarak derslerine devam eden öğrencilerimiz her yıl sonunda MEB tarafından gerçekleştirilen dönem sonu değerlendirme sınavlarına girmekte ve başarılı olanlar bir üst seviye derslere devam hakkı kazanmaktadırlar. Başka kurumlardan (kurs, dershane veya şahıs) Panorama Sanat’a eğitim başvurusu yapıldığı durumlarda; öğrencinin branş yeterliliklerinin belirlenebilmesi için seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Öğrencinin sınıf seviyesinin belirlenmesi üzerine sertifika programımıza dahil ederek kurumumuz müfredatıyla eğitimini devam ettirmekteyiz.

Kurumumuzda; MEB sertifikası dışında uluslararası geçerliliğe sahip bazı sertifika programları için de öğrenci yetiştirmekteyiz. Bu doğrultuda dünya üzerindeki bütün sanat faaliyetlerini takip ederek öğrencilerimize en doğru ve en iyi seçenekleri sunmaktayız. Kurumumuzda; öğrencilerimizin farklılıklarını ve hedeflerini göz önünde bulundurarak modern tasarımlar ve seviyelerine uygun analiz edilmiş içeriklerle sürdürülebilir eğitim sistemini benimsemekteyiz.

Mutlu Sanat parolasıyla çıkmış olduğumuz bu yolda; öğrencilerimize en iyi ve en doğru eğitimi vermenin yanı sıra onların yüzlerindeki mutluluğu ve gülümsemeyi oluşturabilmek en büyük hedefimizdir. Panorama Sanat ailesi olarak bizler tarafından sizlere verilen en büyük vaad; en iyisini öğrenirken yüzünüzdeki gülümseme ve başarmanın verdiği mutluluk olacaktır.

Ankara Bale Kursu, Ankara Piyano Kursu, Ankara Gitar Kursu, Ankara Klarnet Kursu, Ankara Keman Kursu,Ankara Bateri Kursu, Ankara Saksafon Kursu, Müzik Kursu, Ankara Müzik Kursu, Ankara Dans Kursu, Dans Kursu, Modern Dans Kursu, Ankara Resim Kursu,