fbpx

     Ankara Online Müzik Dersleri

 

Ankara Online Müzik Dersleri

Ankara Online Müzik Dersleri

Ankara Online Müzik Dersleri : Sanal müzik ve dans programı, öğrencilerin kendi evlerinin rahatlığında egzersiz yapmalarına olanak tanır. Sınıflar, bir video konferans uygulaması ile öğretilir ve herhangi bir destekleyici cihazla (bilgisayar, tablet, telefon vb.) erişilebilir. Yüksek eğitimli eğitmenlerimiz çevrimiçi öğretimde kapsamlı deneyime sahiptir ve öğrencilerimiz geleneksel bir stüdyo içi dans ve müzik dersinde yapacakları dikkat, geri bildirim ve düzeltmeleri alacaklardır. İdari personelimiz, ailelerimizin ihtiyaç duyabileceği her türlü teknik desteği sağlamak için sanal ders saatleri boyunca nöbetçi olacaktır. Sanal öğrenimi programımıza dahil etmekten heyecan duyuyoruz ve bu ortamda da sizlerle buluşmayı dört gözle bekliyoruz. Panorama sanat akademisi bünyesinde online gitar dersi, online bateri dersi, online piyano dersi, online şan dersi, online keman dersi, online resim dersi, online çello dersi ve online bale dersleri verilmektedir. Ankara online müzik kursu ve online dans kursu programlarımızdan faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Engelliler İçin Online Müzik Eğitimi

Engeli olanlar için evde uygun materyaller aracılığıyla online eğitim vermekteyiz. Sanat engel tanımaz. Şartlar ne olursa olsun ertelenmemesi ve aksamaması gerekmektedir. Evinizin konforunda birebir uzaktan eğitimle aramızdaki tüm engelleri kaldırarak sizlere birer enstrüman öğretebiliriz. Bir enstrüman çalarak kendinizi ve çevrenizdekileri mutlu edip kaliteli bir uğraş sahibi olmanızı sağlıyoruz. Kursiyerimiz için zorlukları kolaylaştırarak mutlu bir an mutlu bir süreç sağlamak istiyoruz.

Bu özel eğitimin amaçlarını şu şekilde açıklayabiliriz: “Türk Milli Eğitimi’nin genel amaç ve ilkelerine göre, özel eğitim gerektiren bireylerin; Toplum içindeki rollerini gerçekleştiren, başkaları ile iyi ilişkiler kuran, işbirliği içinde çalışıp çevresine uyum sağlayabilen, üretici, mutlu ve geleceğe dönük yurttaş yetişmelerini, Kendi kendilerine yeterli bir duruma gelmeleri için temel yaşam beceri ve fonksiyonlarını geliştirmelerini amaçlamaktadır. Uygun eğitim programları ile özel yöntem, personel ve araç-gereç kullanıldığında, ihtiyaçları, yetenekleri ve yeterlilikleri geliştirip bu özel eğitimi hobiden ziyade bir mesleğe çevirmekte gayet mümkündür. Evde geçirdiğiniz zamanı sanatla, kaliteli bir uğraşla geçirmeniz için sizleri aramıza bekliyoruz.

ULUSLARARASI ONLİNE DERSLERİMİZ

 

Panorama sanat akademisi öğretmenleri yabancı dil bilmekte ve yabancı kursiyerlerle iletişimleri ileri seviyededir. Online derslerimizi işlemeden önce öğrencilerimizle yaptığımız online ücretsiz deneme dersimiz çok önemlidir. Kursiyerimizin eğitim alacağı alanla ilgili yetenekleri ve dijital olarak işlenen derste algısının ne seviyede olduğu dersin verimliliği açısından test edilir. Yapılan bu deneme dersinde şartlar online ders için yeterliyse kursiyerin ve öğretmenin, uygun gün ve saatine göre çeşitli uygulamalar(skype,zoom) vasıtasıyla online sanat dersi başlatılır. Online eğitime karşı ön yargıları olan birçok kursiyer başladıktan sonra fazlasıyla memnun kaldıklarını fark etmekteyiz.

Bu memnuniyetin sebebi tabi ki başladıktan sonra fark ettikleri online ders avantajlarıdır. Örnek vermem gerekirse size şöyle sıralayabiliriz. Online müzik okulu eğitimi için trafik veya otopark çilesi çekmeniz gerekmiyor. Kötü hava koşulları artık ders almanıza kesinlikle engel değil. Birbirinize hastalık bulaştırma riskiniz tamamen ortadan kayboluyor.  Yaşadığınız ülkede, şehirde yada kasabada şehirde profesyonel eğitim kurumu olmayabilir. Panorama sanat akademisi online sanat eğitimi ile bu problemide ortadan kaldırdık. Yani diyeceğimiz o ki online eğitimi ile dünyanın neresinde olursanız olun evinizin konforunda sanatı ertelemeden eğitim alabilirsiniz.

Online Müzik Okulu Müzik Kursu Fiyatlar Online Müzik Eğitimi Ankara online Müzik Kursu Online Dans Kursu Online Piyano Kursu

DÜNYADA ONLİNE

Tüm alanlarda olduğu gibi sanat eğitimlerinde de dünya online eğitimi deneyimlemektedir. Eğitim dünyası salgın sebebiyle hazırlıksız yakalanınca eğitimlerin ve sanatın aksamaması için dijital dünyanın bize sunduğu online eğitim sayesinde sanatımıza kaldığımız yerden devam edebilmekteyiz. Sürece hazırlıklı olanlar hazırlıksız yakalanan veya hızlı reaksiyon gösterip hazırlıklarını tamamlayanlar vardı.  Panorama sanat akademisi online müzik kursu ve online dans kursu programlarıyla sürece hızla uyum sağlayıp öğrencilerle dijital ortamda materyal paylaşımı yapıp çeşitli programlar aracılığı ile hızla verimliliği arttırmıştır. Süreç başlamadan sanat okulumuzun kurucuları ve öğretmenleri çeşitli toplantılarla önlemlerimizi aldık. O gün geldiğinde ne yapacağımızı biliyor ve sanat eğitiminde mağduriyete sebep olmamamız gerektiği bilincindeydik. Çeşitli Ankara online sanat eğitimi rehber dokümanları ile öğrencilerimize yol gösterici bir metot deneyip kısa sürede olumlu sonuçlar aldık. İstediğimiz alt yapıyı Ankara müzik ve dans okulu olarak kurumsal çabamızla elde ettik. Çocuklarımız ve kursiyerlerimiz dijital dünyada eğitimi, kurumumuzun başarılı girişimleriyle erkenden deneyimlediler. Başlarda endişeli olan aileler online eğitimdeki uyum ve başarımız ile endişelerini hızla geride bırakıp ev konforunda gönül rahatlığıyla sanatlarına devam ettiler. Online müzik dersi ve diğer online sanat programlarımız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Panorama Sanat Akademisi’nde Online Eğitim Programları Hangileridir? 

Online dersleri tecrübe etmek ve ücretsiz deneme derslerimize randevu almak için hemen 0850 305 9767 ve 0552 733 1767 telefon numaralarımızdan Panorama Sanat Akademisi öğrenci işleri ile irtibata geçebilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.