fbpx

Keman

Keman

Keman

Keman ile Harika bir müzik yolculuğuna başlamak ve hikayelerinizi kemanla anlatmak istemez misiniz? Ustalaşması en zor enstrümanlardan biri olan kemanı profesyonelce icra edebiliyor olmak size nasıl hissettirirdi?

Hiç şüphesiz görkemli bir görünüme ve eskimeyen bir melodiye sahip eşsiz bir müzik aletidir keman. Ayrıca, kişinin çoklu görev becerilerini geliştirme konusunda büyük destek sağlarken, sunduğu başarı hazzı bu klasik enstrümanı çok değerli kılar.

Yarattığınız her büyüleyici melodi sizi bir boyuttan başka bir boyuta taşır. Yapılan araştırmalar keman çalmanın kol ve parmaklar arasındaki koordinasyonu güçlendirmekle birlikte, vücut posturünü de olumlu yönde etkilediğini ortaya koymaktadır.

Eğitim İçeriği

  • Temel Müzik Teorisi
  • Uygun Teknikler ve Duruş Pozisyonu
  • Enstrüman Bakımı
  • Teknik Gelişim İçin Aşamalı Egzersizler
  • Müzikal İfade
  • Klasik Dönemden Çağdaş Döneme Uzanan Eser İcraları

Panorama Sanat Akademisi olarak vermiş olduğumuz keman eğitimi online ders alternatifinin yanı sıra, her ders sonunda dezenfekte edilen ve havalandırılan geniş sınıflarımızda özel olarak bire bir eğitim modeliyle de sürdürülmektedir. Sizleri, kemanın bu eşsiz dünyasını bizimle deneyimlemeye davet ediyoruz. Gelin heyecanlarımızı birlikte paylaşalım…

Keman derslerimiz ve online ders uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek ve ücretsiz deneme derslerimize randevu almak için hemen 0 850 305 9767 ve 0 552 733 1767 telefon numaralarımızdan biz Panorama Sanat Akademisi ile irtibata geçebilir ya da deneme dersi formunu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvuru Formu