fbpx

Saksafon Kursu Eğitimi Hakkında

Saksafon Kursu Eğitimi : İster klasik ister pop müzikle ilgileniyor olun,  çok yönlü olan bu enstrüman sayesinde çok eğlenceli zamanlar geçirebilir ve farklı müzik türlerinde icra yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Panorama Sanat Akademisi’nde bizler ile saksafon çalmanın hem tekniğini öğrenin hem de saksafon ailesinin soprano, alto, tenor ve bariton  gibi üyelerinin her birini öğrenme şansı yakalayın.

Verdiğimiz dersler her öğrencinin ihtiyaçlarına, müzikal ilgi alanlarına ve müzikteki hedeflerine göre düzenlenmiştir. Her öğrenci için ayrı ayrı uygulama rutinleri tasarlıyor ve farklı müzik alanlarında (enstrüman tekniği, ses ve tonlama, ritim, armoni, melodi ve form, doğaçlama, deşifre, kulak eğitimi vb.) egzersiz yapıyoruz.

Panorama Sanat Akademisi’nde sizin için daha fazla kişisel ilgi sağlayabilmek adına derslerimiz bireysel olarak yürütülmektedir. Hedefleriniz ne olursa olsun – bir okul grubundaki ilk saksafoncu olmak, bir caz grubu için seçmeler yapmak veya sadece aileniz için çalmak – size yardımcı olabiliriz.

Kurs içeriği
  • Saksafon çalmada temel teknikler ve duruş
  • Temel müzik kuralları ve müzikal terimler
  • Yalnız çalmada ölçekler, modlar ve uygulaması
  • Akor çalışması
  • Dil tekniği çalışmaları
  • Parmak ilkeleri
  • Hava desteği ve nefes alma
  • Rezonatör kontrolü ve artikülasyon
  • Geleneksel, pop, çağdaş ve sade caz müziğinden oluşan geniş repertuar

Panorama Sanat Akademisi olarak vermiş olduğumuz saksafon dersleri her ders sonunda dezenfekte edilmiş ve havalandırılmış geniş sınıflarımızda özel olarak bire-bir eğitim modeli ile sürdürülmektedir.

Arzu eden öğrenciler ve veliler için Panorama Sanat Akademisi olarak saksafon derslerimize online (zoom-skype-google meet) devam etme imkanı sunuyoruz. Online saksafon dersleri hakkında bilgi almak için online dersler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Saksafon derslerimiz haftada 1 gün ve 1 saat ve ayda toplam 4 saat olacak şekilde devam etmektedir.

Saksafon derslerimiz hakkında bilgi edinmek, hijyenik sınıflarımızı görmek, online dersleri tecrübe etmek ve ücretsiz deneme derslerimize randevu almak için hemen 0850 305 9767 ve 0552 733 1767 telefon numaralarımızdan Panorama Sanat Akademisi öğrenci işleri ile irtibata geçebilir ya da deneme dersi formunu doldurabilirsiniz.

En kısa sürede sizleri yanımızda görmekten memnuniyet duyacağız. Sanat dolu günler diliyoruz ?

NEDEN BİZ?

Hem yeni başlayanlara temel bilgiler sağlamada hem de en ileri düzeydeki öğrencilere eğitim verme konusunda uzmanlaşmış usta öğretmenlerle çalışıyoruz.

Hedefimiz, her yaş için kişisel müzikal gelişimini sağlamak ve aynı zamanda kişinin hayatını müzik ve dans ile zenginleştirmek, ömür boyu sürecek müzik keyfi için gerekli müzikal mükemmellik ve becerilere ulaştırmaktır.

Müzik için bir sevgi ve takdir geliştirme özgürlüğüne sahip, eğlenceli, samimi ve yaratıcı bir ortamda müzik öğretme konusunda uzmanız. Her yaştan öğrenciyi bu serüvende bizimle olmaya davet ediyoruz.

Müzik ve dans konusunda yeni başlayan küçük bir çocuğunuz olması veya ilkokulda aldığınız piyano derslerini tekrar etmek isteyen bir büyükanne olmanız farketmez… Eğitmenlerimiz sizin ihtiyaçlarınıza uyacak benzersiz bir program oluşturmaya hazırdır.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvuru Formu