fbpx

Müzik Kursları Faaliyetlerini Ankara’da Bahçelievler ‘de sürdüren Panorama Sanat Akademisi bünyesinde;  Şan, Piyano, Keman, Bateri, Flüt,  Akustik Gitar, Elektro Gitar, Klasik Gitar, Bas Gitar, Klarnet, Saksafon, Trompet, Türk Müziği Enstrümanları eğitimleri vermekteyiz.

Bateri Kursu Eğitimi

Buddy Rich’in şatafatlı cazından, Beatles’ın Ringo Starr’ının büyüleyici rock’ına kadar, bu dünyaca ünlü bateristler insanlara adrenalin patlaması yaşatmakta asla başarısız olmadılar. Özgür hissetmek ve eğlenmek istiyorsanız, bateri çalmayı öğrenmelisiniz.

Kursu İncele

Piyano Kursu Eğitimi

Piyano her zaman mükemmel bir seçimdir ve müziğe yeni başlayanlar için en uygun ve en cana yakın enstrümanlardan biridir. Piyanoyu öğrenmek, sadece piyanonun kendi yeterliliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda müzikte sağlam bir temel oluşturur, Müzik teorisinin temel bir anlayışını geliştirir ve diğer…

Kursu İncele

Keman Kursu Eğitimi

Keman çaldığınızda bir hikaye anlatıcısı olursunuz ve bir hikaye anlatırsınız. Keman çalmayı öğrenmek, harika bir müzik yolculuğunun başlangıcı olabilir. Kemanın, ustalaşması en zor enstrümanlardan biri olduğu söylenir. Bu muhteşem enstrümanı bir profesyonel gibi çalabilseydin nasıl hissederdin?

Kursu İncele

Gitar Kursu Eğitimi

Gitar başlı başına minyatür bir orkestradır. Bu enstrümanın içsel motivasyonunuza katkıda bulunacağını ve harika bir şey üzerinde çalışmanız, pratik yapmanız, yaratmanız, keyif almanız ve başarmanız için size ilham…

Kursu İncele

Flüt Kursu Eğitimi

Flüt, ahşap üflemeli ailesinin en eski üyelerinden biridir. Farklı müzik türlerinde yaygın olarak kullanılan flütün yumuşak, tatlı ve melodik sesi, onu dinleyen herkesi kolayca büyüler. Panorama Sanat ailesi olarak sizlere flüt çalmanın farklı tarzlarını ve temel tekniklerini öğretelim.

Kursu İncele

Şan Kursu Eğitimi

Şarkı söylemek kolay ve eğlenceli bir faaliyettir ancak benzersiz sesinizin ruhunuzu beslemesi ve şarkının en güzel halini alabilmesi için uygulanması gereken bazı teknikler bulunmaktadır.

Kursu İncele

Saksafon Kursu Eğitimi

Panorama Sanat Akademisi’nde bizler ile saksafon çalmanın hem tekniğini öğrenin hem de saksafon ailesinin soprano, alto, tenor ve bariton  gibi üyelerinin her birini öğrenme şansı yakalayın.

Kursu İncele

Trompet Kursu Eğitimi

Yüksek sesli, heyecan verici, eğlenceli ve aynı zamanda nazik bir enstrüman olan trompet, farklı türlerde çalınabilen çok yönlü bir enstrümandır. Cesur ve eğlenceli bir kişiliğiniz varsa, trompet sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Kursu İncele

Klarnet Kursu Eğitimi

Klarnet, nefesli çalgı ailesinin üyelerinden biridir. Çok yumuşak ve yuvarlak bir tonu olmasının yanında aynı zamanda eğlenceli ve havalı bir yapısı da olabilir! Klarnet ailesinin hangi üyesiyle tanışmak ve vakit geçirmek istiyorsanız Panorama Sanat Akademisinde buluşabilirsiniz.

Kursu İncele

Müzik, dünyayı deneyimlemenin en şaşırtıcı yollarından biridir.

Müziğin kalbi zenginleştirdiğine, zihni geliştirdiğine ve ruhu rafine ettiğine inanıyoruz.

Çocuğunuzun ne kadar yetenekli olduğuna dair bir fikriniz var mı? Çocuğunuzun müzik derslerine başlamasına izin vermek, çocuğun özgüvenini, yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olabilir. Müzik dersleri çocukları daha iyi bir yaşam tarzına getirebilir ve geleceklerini zenginleştirebilir.

Derslerimiz yıl boyunca verilmektedir. Bir müzik aletini öğrenmek, düzenli ve sürekli pratik gerektiren bir süreçtir. Öğretimdeki uzun aralar bir öğrencinin ilerlemesini büyük ölçüde yavaşlatmakta ve çoğu zaman hayal kırıklığına ve ilgi kaybına yol açmaktadır. Mevsimsel aralar olmadan eğitim vererek, öğrencilerimizin enstrümanları üzerinde tutarlı ve istikrarlı ilerleme göstermelerini sağlıyoruz.

Tüm müzik öğrencilerimiz özel, bire-bir eğitim alırlar. Bireysel dersler herhangi bir müzik enstrümanına başlamanın en iyi yoludur. Bire-bir derslerle yeni başlayan öğrencilere, bir enstrümanı doğru ve güvenli bir şekilde çalmak için ihtiyaç duyduğu temel teknikleri öğretiyoruz. Bir öğrenci ilerledikçe, bireysel dersler öğrencinin enstrümanının ileri tekniklerinde ustalaşmasını da sağlar.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NEDEN BİZ?

Hem yeni başlayanlara temel bilgiler sağlamada hem de en ileri düzeydeki öğrencilere eğitim verme konusunda uzmanlaşmış usta öğretmenlerle çalışıyoruz.

Hedefimiz, her yaş için kişisel müzikal gelişimini sağlamak ve aynı zamanda kişinin hayatını müzik ve dans ile zenginleştirmek, ömür boyu sürecek müzik keyfi için gerekli müzikal mükemmellik ve becerilere ulaştırmaktır.

Müzik için bir sevgi ve takdir geliştirme özgürlüğüne sahip, eğlenceli, samimi ve yaratıcı bir ortamda müzik öğretme konusunda uzmanız. Her yaştan öğrenciyi bu serüvende bizimle olmaya davet ediyoruz.

Müzik ve dans konusunda yeni başlayan küçük bir çocuğunuz olması veya ilkokulda aldığınız piyano derslerini tekrar etmek isteyen bir büyükanne olmanız farketmez… Eğitmenlerimiz sizin ihtiyaçlarınıza uyacak benzersiz bir program oluşturmaya hazırdır.