fbpx

ULUSLARARASI ONLİNE DERSLERİMİZ

 

Uluslar Arası Online Derslerimiz : Panorama sanat akademisi öğretmenleri yabancı dil bilmekte ve yabancı kursiyerlerle iletişimleri ileri seviyededir. Online derslerimizi işlemeden önce öğrencilerimizle yaptığımız online ücretsiz deneme dersimiz çok önemlidir. Kursiyerimizin eğitim alacağı alanla ilgili yetenekleri ve dijital olarak işlenen derste algısının ne seviyede olduğu dersin verimliliği açısından test edilir. Yapılan bu deneme dersinde şartlar online ders için yeterliyse kursiyerin ve öğretmenin, uygun gün ve saatine göre çeşitli uygulamalar(skype,zoom) vasıtasıyla online sanat dersi başlatılır. Uluslar Arası Online Derslerimiz e karşı ön yargıları olan birçok kursiyer başladıktan sonra fazlasıyla memnun kaldıklarını fark etmekteyiz.

Bu memnuniyetin sebebi tabi ki başladıktan sonra fark ettikleri online ders avantajlarıdır. Örnek vermem gerekirse size şöyle sıralayabiliriz. Online müzik okulu eğitimi için trafik veya otopark çilesi çekmeniz gerekmiyor. Kötü hava koşulları artık ders almanıza kesinlikle engel değil. Birbirinize hastalık bulaştırma riskiniz tamamen ortadan kayboluyor.  Yaşadığınız ülkede, şehirde yada kasabada şehirde profesyonel eğitim kurumu olmayabilir. Panorama sanat akademisi online sanat eğitimi ile bu problemide ortadan kaldırdık. Yani diyeceğimiz o ki online eğitimi ile dünyanın neresinde olursanız olun evinizin konforunda sanatı ertelemeden eğitim alabilirsiniz.

Online Müzik Okulu Müzik Kursu Fiyatlar Online Müzik Eğitimi Ankara online Müzik Kursu Online Dans Kursu Online Piyano Kursu

ADRES VE İLETİŞİM

İletişim No: 0552 733 17 67 / 0850 305 97 67 

Mail: panoramasanatakademisi@gmail.com

Adres: Emek Mahallesi Bişkek Caddesi No:71 Çankaya/ANKARA

ÜCRETSİZ DENEME DERSİ BAŞVURU FORMU