fbpx

Drama

Drama

Drama

Drama dersleri; konuşma, oyunculuk, şiir konuşması, performans için okuma, deşifre, doğaçlama ve kurgulanmış performans gibi drama konularında temel oluştururlar ve mükemmel oyunculuk için harika bir giriş niteliğindedirler. Öğrenciler, bu temel iletişim becerilerini öğrenerek hem performanslarını geliştirir hem de sosyal olarak kendilerine olan güvenlerinin arttığını fark ederler.

Aynı zamanda drama dersleri; oyunculuğa giriş çalışmalarını, konuşma alıştırmalarını, hareketi ve yaratıcı doğaçlamayı içerir. Yaşça büyük öğrencilerin metin kullanımına aşina olmaları, hayal güçlerini ve performans becerilerini geliştirmelerine olanak tanımaları için öğrencilere mini senaryolar sunulmaktadır. Öğrenciler, oyunların yanı sıra tasarlanmış grup performanslarına katılma fırsatına da sahiptir. Oyunculuk dersleri, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre işitme veya konuşma zorlukları nedeniyle oluşan konuşma güvensizliği sorununu çözmek, kalabalık içinde konuşma güvenini artırmak  ya da yetenek sınavlarına hazırlık amacıyla da gerçekleştirilebilir.
Öğrencilerimizin yaşı ne olursa olsun programımızın temel amacı sözlü iletişimde güven, öz saygı ve beceri kazanımına katkı sağlamaktır. Bütün bunlara ve daha fazlasına ulaşabilmeniz için sizleri Panorama Sanat Akademisi ailesine davet ediyoruz.

Drama derslerimiz hakkında bilgi almak ve ücretsiz deneme dersimize katılmak için hemen bizimle 0 (850) 305 9767 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilir ya da  deneme dersi formunu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvuru Formu