fbpx

Bateri

BATERİ

Bateri : Buddy Rich’in şatafatlı cazından, Beatles’ın Ringo Starr’ının büyüleyici rock’ına kadar, dünyaca ünlü bu bateristler insanlara, adrenalin patlaması yaşatmakta asla başarısız olmadılar. Sizler de bu sanatçılar gibi daha özgür hissetmek ve eğlenmek için bateri çalmak istemez misiniz?

Sanki bir spor eğitimi alırmışçasına önemli ölçüde fiziksel aktiviteyi içinde barındıran bateri eğitimi, duygusal ve ruhsal yönden sağladığı olumlu etkilerle birlikte zihin, el, kol ve bacak koordinasyon becerinizi geliştirmeye yardımcı olur.

Seviyeniz ne olursa olsun alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde bateri enstrümanının teknik inceliklerini doğru metotlarla sizlere öğretmekten mutluluk duyarız.

Eğitim İçeriği

  • Temel Teknikler ve Duruş
  • Temel Müzik Teorisi ve Nota Okuma
  • Baget Kontrolü, El, Kol ve Bacak Koordinasyon Egzersizleri
  • Çeşitli Ritim Stilleri ve Varyasyonları
  • Stilize Teknikler ve Çok Yönlü Davul Temelleri
  • Geniş Repertuar İcraları

Panorama Sanat Akademisi olarak vermiş olduğumuz bateri eğitimleri online ders alternatifinin yanı sıra, her ders sonunda dezenfekte edilen ve havalandırılan geniş sınıflarımızda özel olarak bire bir eğitim modeliyle de sürdürülmektedir. Sizleri, baterinin bu eşsiz dünyasını bizimle deneyimlemeye davet ediyoruz. Gelin heyecanlarımızı birlikte paylaşalım…

Bateri derslerimiz ve online ders uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek ve ücretsiz deneme derslerimize randevu almak için hemen 0 850 305 9767 ve 0 552 733 1767 telefon numaralarımızdan biz Panorama Sanat Akademisi ile irtibata geçebilir ya da deneme dersi formunu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvuru Formu