fbpx

Flüt Kursu Eğitimi Hakkında

Flüt Kursu Eğitimi : Flüt, ahşap üflemeli ailesinin en eski üyelerinden biridir. Farklı müzik türlerinde yaygın olarak kullanılan flütün yumuşak, tatlı ve melodik sesi, onu dinleyen herkesi kolayca büyüler. 

Panorama Sanat ailesi olarak sizlere flüt çalmanın farklı tarzlarını ve temel tekniklerini öğretelim. Esas olarak çocuklar, gençler ve yetişkinler için tasarlanmış flüt kursumuza katılın. Müfredatımız aracılığıyla temel teknikleri öğrenin.

Nitelikli öğretmenlerimiz, daha önce müzik geçmişi olmayan bir acemi olsanız bile, farklı müzik türlerinden oluşan geniş repertuarımızla müzikal bir yolculukta size rehberlik ediyor olacak.

Panorama Sanat Akademisi’nde sizin için daha fazla kişisel ilgi sağlayabilmek adına derslerimiz bireysel olarak yürütülmektedir. Müzik yolculuğunuza bugün bizimle flüt çalarak başlayın!

Kurs içeriği
  • Flüt çalmada temel teknikler ve duruş
  • Parmak eğitimi için kapsamlı egzersizler
  • Dil tekniği çalışmaları
  • Doğru nefes kontrolü
  • Temel müzik kuralları ve müzikal terimler
  • Akor Çalışması ve melodi varyasyonları
  • Müzikal ifade
  • Müziksel okuma ve kulak eğitimi
  • Klasik eserler, pop, temel latin ve cazdan oluşan geniş repertuar

Panorama Sanat Akademisi olarak vermiş olduğumuz flüt dersleri her ders sonunda dezenfekte edilmiş ve havalandırılmış geniş sınıflarımızda özel olarak bire-bir eğitim modeli ile sürdürülmektedir.

Arzu eden öğrenciler ve veliler için Panorama Sanat Akademisi olarak flüt derslerimize online (zoom-skype-google meet) devam etme imkanı sunuyoruz. Online flüt dersleri hakkında bilgi almak için online dersler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Flüt derslerimiz haftada 1 gün ve 1 saat ve ayda toplam 4 saat olacak şekilde devam etmektedir.

Flüt derslerimiz hakkında bilgi edinmek, hijyenik sınıflarımızı görmek, online dersleri tecrübe etmek ve ücretsiz deneme derslerimize randevu almak için hemen 0850 305 9767 ve 0552 733 1767 telefon numaralarımızdan Panorama Sanat Akademisi öğrenci işleri ile irtibata geçebilir ya da deneme dersi formunu doldurabilirsiniz.

En kısa sürede sizleri yanımızda görmekten memnuniyet duyacağız. Sanat dolu günler diliyoruz ?

NEDEN BİZ?

Hem yeni başlayanlara temel bilgiler sağlamada hem de en ileri düzeydeki öğrencilere eğitim verme konusunda uzmanlaşmış usta öğretmenlerle çalışıyoruz.

Hedefimiz, her yaş için kişisel müzikal gelişimini sağlamak ve aynı zamanda kişinin hayatını müzik ve dans ile zenginleştirmek, ömür boyu sürecek müzik keyfi için gerekli müzikal mükemmellik ve becerilere ulaştırmaktır.

Müzik için bir sevgi ve takdir geliştirme özgürlüğüne sahip, eğlenceli, samimi ve yaratıcı bir ortamda müzik öğretme konusunda uzmanız. Her yaştan öğrenciyi bu serüvende bizimle olmaya davet ediyoruz.

Müzik ve dans konusunda yeni başlayan küçük bir çocuğunuz olması veya ilkokulda aldığınız piyano derslerini tekrar etmek isteyen bir büyükanne olmanız farketmez… Eğitmenlerimiz sizin ihtiyaçlarınıza uyacak benzersiz bir program oluşturmaya hazırdır.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvuru Formu