fbpx

Ücretsiz Deneme Dersi

.

Deneme Dersi : Panorama Sanat Akademisi olarak neyi temsil ettiğimizi biliyor ve sanatın tüm inceliklerini öğrencilerimize aşılamayı hedefliyoruz. Doğru öğrenciyi, doğru eğitmen, doğru ortam ve doğru enstrüman ile buluşturmanın ne kadar önemli ve hassas olduğunun farkındayız. Bu sebeple ortalama 20 – 30 dakika süren, eğitmenlerimizle tanışma, birebir olarak ders alacağın derslikleri gezme, eğitimin içeriği ve genel hatlarıyla müfredatı öğrenmen için sizleri ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. 

İlgi duyduğunuz ve profesyonel eğitimci kadromuzdan ders almak istediğiniz branş hakkında tamamen ücretsiz katılabileceğiniz deneme dersi kaydı oluşturabilirsiniz.

Ankara piyano kursu, Ankara gitar Kursu, Ankara Keman Kursu, Ankara Resim Kursu Ankara Bale Kursu, Ankara Bateri Kursu, Ankara Drama Kursu. Ücretsiz Deneme dersi formunu doldurabilirsiniz.

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra, randevu tarihinizi kesinleştirmek için ilgili birimimiz sizinle en kısa sürede irtibat kuracaktır.

Derslerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için merkezimize gelip bilgi edinebilir yada 0552 733 17 670850 305 9767 numaralı hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  Tercih Ettiğiniz Gün(ler)

  Tercih Ettiğiniz Saat Aralığı

  Eklemek istedikleriniz

  Client1
  Client3 London Colloge of Music
  Client5